Parašykite atsiliepimą

 
 
 
 
 
 
Laukeliai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.
Dėl saugumo sumetimų prieš paskelbiant Jūsų atsiliepimą jis gali būti peržiūrimas puslapio administratoriaus.
6 atsiliepimų
Lukas P.
Laba, ačiū už sumontuotą dujų įrangą i mano mersiuką :), po atreguliavimo trauka pagerėjo, o kuro sąnaudos sumažėjo, viskas kaip reklamoje, didelis ačiū Ryčiui ir jo komandai.
Santa M.
Sveiki, dar kartą noriu padėkoti už sumontuotą dujų sistemą , mašina važiuoja puikiai, jokio skirtumo nejaučiu ar su benzinu važiuoju ar su dujom. Jaučiasi tik, kad kuro išlaidos sumažėjo per pusę !  Dėkoju Ryčiui už išsamiai suteiktą informaciją ir puikiai darbuotojų atliktą darbą!  Sėkmės darbuose ! 
Egidijus B.
Esu labai patenkitas Vikabaltus meistrų darbu, stačiau dujas i chrysler vojager city town automobilį, patiko greitas ir operatyvus darbas, išsamus paaiškinimas kodėl viena ar kita dujų įranga geresnė, visada gaudavau naudingų patarimų, kaip prižiūrėti automobili, o ir dujinė įranga patikima, neturėjau problemų, be visa to patiko kainos ir kokybės santykis!
Ernestas Ž.
Kreipiausi į Vikabaltus dėl dujų įrangos Dodge Durango v6 3,6 l automobiliui. Kolektyvas pakonsultavo, ir pasirinkau geriausią sprendimą tinkantį šiam automobiliui. Dujų įrangos montavimo darbai atlikti labai gerai, mašina važiuoja puikiai. Rezultatu likau patenkintas. Jei bus kita mašina, kreipsiuos būtinai. 
Gintautas P.
Kiek teko kreiptis į šį servisą visada buvom maloniai aptarnauti, remontas atliktas laiku ir kokybiškai. Dirba tikri profesionalai.
Remigijus G.
Pas šios įmonės specialistus kreipiuosi jau apie 10 metų, sumontavo 8 automobiliams dujų įrangas. Visi automobiliai važiavo ir važiuoja be jokių problemų. Darbai atliekami greitai ir kokybiškai, parenkama tinkama įranga. Perkant naują automobilį kreipiuosi konsultacijos dėl galimybės sumontuoti dujų įrangą, patarimo variklio tinkamumo dujų įrangai. Visada gaunu profesionalų patarimą.