Dujų įranga

Dujų įranga tampa vis populiaresnė, ypač dėl akivaizdaus dujų ir benzino kainų skirtumo. Moderni dujų įranga paneigia gandus apie tai, kad dujos netinkamos automobiliams ar kad jos kelia žalą automobilio varikliui. Šiuo metu populiariausia yra tiesioginio įpurškimo dujų įranga. Mūsų pasiūlymas ­– skirtingų tipų įvairiai sukomplektuota dujų įranga, pigesnė ir brangesnė. Beje, dujų įranga vis dažniau montuojama į sportinius automobilius su turbinomis, o tai patvirtina faktą, kad dujos yra tinkamas kuras daugeliui automobilių.

Dar vienas dalykas, dėl kurio dujų įranga yra pravarti, – ekologiškas ir mažiau gamtą teršiantis kuras (dujos neturi sunkiųjų metalų). Dujų įranga ir jos montavimas greitai atsiperka dėl puikios dujų kainos – ji visose šalyse yra apie du kartus mažesnė nei benzino. Be to, dujų degalinių yra gana daug tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, todėl dujomis varomu automobiliu galima keliauti lengvai ir pigiai.

Pagal savo konstrukciją, paskirtį ir sudėtį dujų įranga yra skirstoma į keturias kartas. Šiuo metu populiariausia ir dažniausiai montuojama yra ketvirtosios kartos dujų įranga, kuri reikalauja mažiau priežiūros, yra modernesnė, lengviau pritaikoma prie automobilio variklio darbo, puikiai atitinka važiavimo dinamiką ir prisitaiko prie automobilio kompiuterio, stebėdama, kaip kompiuteris reguliuoja benzino purkštukus ir valdo dujų purkštukus. Ketvirtosios kartos dujų įranga turi labai daug privalumų: tinka daugeliui skirtingai sukomplektuotų automobilių, rodo dujų lygį, savaime perjungia dujas pašilus varikliui, automatiškai įjungia benziną pasibaigus dujoms, praneša apie dujų likutį.

Dujų įranga Zenit Pro – tai naujos kartos dujų įranga, tinkanti visiems automobiliams, turintiems benzino įpurškimo sistemas. Dujų įranga gali veikti tiek su sekvencine benzino įpurškimo sistema, tiek su nesekvencine (kai visi purkštukai veikia kartu) ar pusiau sekvencine (kai purkštukai dirba poromis) įpurškimo sistema. Dujų įranga Zenit Pro taip pat gali dirbti su „Renix“ tipo benzino įpurškimo sistema ir mikroįpurškimus (gerinančius automobilio dinamiką) atliekančiomis sistemomis. Automobiliams skirta sekvencinė dujų įranga ZENIT atitinka EURO 3 ir EURO 4 automobilių gamintojų techninius reikalavimus. Dujų įranga ZENIT, tiksliau, jos sudedamosios dalys, yra gaminama skirtinguose italų koncernuose. Elektronika šiai įrangai gaminama Italijos koncerne „Autronic“. Automobiliams skirta dujų įranga Zenit Pro suderinama su daugeliu purkštukų: „Matrix“, „Valtek“ (3 om, 1 om), „Keihin“, „Hercules“ ir kt.

zenitPro
compact-kable5

Sekvencinė dujų įpurškimo įranga

Tiesioginio dujų įpurškimo, arba sekvencinė dujų įpurškimo įranga, yra priskiriama naujai, ketvirtajai dujų įrangos kartai. Sekvencinė dujų įranga yra tinkama daugeliui skirtingai sukomplektuotų automobilių, turinčių ne vienodus variklius ir galingumą. Ketvirtosios kartos dujų įranga smarkiai skiriasi nuo pirmosios, antrosios ir net trečiosios kartos, pirmiausia tuo, kad dujų purkštukai statomi kiekvienam cilindrui atskirai, prijungiami MAP (angl. Manifold Absolute Pressure) sensoriai, montuojamas dujų kompiuteris. Dujų įranga savaime persijungia iš benzino į dujų režimą ir atvirkščiai, persijungimas vyksta nejuntamai ir nesukelia jokių nesklandumų.

Plačiau...

Moderni dujų įranga saugo tiek katalizatorių, tiek jūsų automobilio variklį (įsitikinimas, kad dujų įranga gadina automobilio variklį, yra klaidingas).

Be to, sekvencinė dujų įpurškimo sistema visais atžvilgiais prilygsta benzino įpurškimo sistemoms. Sekvencinė dujų įpurškimo įranga, valdanti elektrinius purkštukus, užtikrina optimalų priderinimą prie originalios automobilio sistemos ir geriausius mechaninius bei dinaminius automobilio duomenis. Kitaip nei naudojant pirmosios kartos dujų įrangą su paprastais maišytuvais, niekada nepajusite jokių trūkčiojimų, be to, dujos nesukelia detonacijos, nenuplauna tepalo nuo cilindro sienelių, nekaupia apnašų, mažina apkrovą cilindrų­–stūmoklių grupei.

Sekvencinė dujų įpurškimo įranga Zenit Pro – tai naujos kartos dujų įranga automobiliams. Dujų įranga Zenit Pro tinka visiems automobiliams, turintiems benzino įpurškimo sistemas. Dujų įranga gali veikti tiek su sekvencine benzino įpurškimo sistema, tiek su nesekvencine (kai visi purkštukai dirba kartu) ar pusiau sekvencine (kai purkštukai dirba poromis) įpurškimo sistema. Automobiliams skirta dujų įranga Zenit Pro gali dirbti su „Renix“ tipo benzino įpurškimo sistema ir su mikroįpurškimo (kuris gerina automobilio dinamiką) sistemomis.

Bendrovės „Auto-Gaz Centrum“ gaminys – sekvencinė dujų įpurškimo įranga ZENIT, atitinkanti EURO 3 ir EURO 4 automobilių gamintojų techninius reikalavimus. Dujų įranga ZENIT, tiksliau, jos sudedamosios dalys, yra gaminamos skirtinguose italų koncernuose. Automobiliams skirta dujų įranga Zenit Pro suderinama su daugeliu purkštukų: „Matrix“, „Valtek“ (3 om, 1 om), „Keihin“, „Hercules“ ir t. t.

Mažiau...

Obraz-175k-e1381498344441
zenpro
brc

BRC dujų įpurškimo įranga

Pasaulyje žinomo prekių ženklo BRC dujų įpurškimo įranga yra įmonės MTM BRC darbo rezultatas. Bendrovės MTM BRC dujų įranga automobiliams yra skirta elektroniškai kontroliuojamam benzino įpurškimui. Ši dujų įranga buvo kuriama atsižvelgus į šiuolaikinių automobilių technologijas, aplinkos užterštumo standartus. Taip pat didelis dėmesys buvo skirtas diagnostikai ir integracijai su originalia sistema, laikantis EOBD (angl. Europe On-Board Diagnostics) reikalavimų. Įmonės MTM BRC dujų įranga automobiliams yra paremta elektriniais dujų purkštukais (patikrintais pagal automobilių gamintojų standartus), kurie užtikrina geras automobilio mechanines ir dinamines charakteristikas.

Plačiau...

Italijos bendrovė MTM BRC yra stambus dujų įrangos automobiliams gamintojas. BRC dujų įranga prekiaujama daugiau kaip septyniasdešimtyje pasaulio šalių. Bendrovė nuo pat savo veiklos pradžios užėmė tvirtą poziciją rinkoje. Po to, kai pasaulinėje rinkoje įsitvirtino suskystintas kuras – dujos, per ilgus veiklos metus bendrovė BRC, atsižvelgdama į pagrindinių automobilių gamintojų vykdomą automobilių dujų sistemos plėtrą, sukūrė originalią dujų įrangą – nuo jos projekto iki įgyvendinimo.

1996 metais įmonė pasauliui pristatė pirmąją itališką dujų įpurškimo sistemą. BRC dujų įranga gaminama su itin kruopščiai, visus reikiamus komponentus siekiama pagaminti savo įmonėje. Nuolat atliekami išsamūs tyrimai, kurie leidžia tobulinti technologijas. Automobiliai, naudojantys lengvuosius degalus (benziną), pritaikius bendrovės sukurtas dujų įpurškimo sistemas, gali naudoti suskystintą kurą – dujas.

Ilgus metus vykdydama veiklą tame pačiame sektoriuje, bendrovė MTM BRC sukūrė daug produktų, kurių kokybė pripažįstama visame pasaulyje. BRC dujų įpurškimo įranga atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Šios bendrovės dujų įranga yra saugi, veiksminga, patikima ir lengvai prižiūrima. Darbo patirtis, nuolatiniai moksliniai tyrimai, modernūs techniniai sprendimai, įrengimo technologijos, garantinis aptarnavimas lėmė, kad MTM BRC produkcija pirmauja šiame sektoriuje.

„Vikabaltus“ – dujų įranga Kaune, už konkurencingą kainą!

Mažiau...

Dujų įrangos „Zenit“ elementai

Reduktoriai

Vienos pakopos reduktorius AGC AT-09 ALASKA

Vienos pakopos reduktorius AGC AT-09 ALASKA
Vienos pakopos Reduktorius su kompensacija
Integruotos skystosios fazės filtras ir dujų vožtuvas
Reguliuojamas darbinis slėgis 1 – 1,5 arba 1,2 – 1,7 bar
Nedideli matmenys
Galia 140 AG

Vienos pakopos reduktorius AGC AT-09 ARTIC, reduktoriai Kaune, dujų įranga

Vienos pakopos reduktorius AGC AT-09 ARTIC
Vienos pakopos Reduktorius su kompensacija
Integruota skystosios fazės filtras ir dujų vožtuvas
Reguliuojamas darbinis slėgis 1 – 1,5 arba 1,2 – 1,7 bar
Nedideli matmenys
Galia 200 AG

Vienos pakopos reduktorius SILVER, dujų reduktorius, automobilių dujos

Vienos pakopos reduktoriaus SILVER
Vienos pakopos Reduktorius su kompensacija
Reguliuojamos darbinis slėgis 0,6-1,7 barų
Moderni adatinė konstrukcija
Nedideli matmenys
Galia 250 AG

Vienos pakopos reduktorius GOLD, dujų reduktorius, auto dujos

Vienos pakopos reduktoriaus GOLD
Vienos pakopos Reduktorius su kompensacija
Reguliuojamos darbinis slėgis 0,6-1,7 barų
Moderni adatinė konstrukcija
Nedideli matmenys
Galia 350 AG

Purkštukai

Purkštukų blokas Matrix HD 344

Purkštukų blokas Matrix HD 344
Paskirsto dujas į atskirus cilindrus
Produkto gamintojas Matrix bendrovė
Naujos konstrukcijos vienos ritės su maža kiekvieno kanalo varža, užtikrina didelį našumą ir šiek tiek inercijos
Kiek efektyvumo 12-30 AG / cil reguliuojami reguliuojami kalibrais

hercules

Hercules Blue 2e purkštukų blokas 2om
Paskirsto dujas į atskirus cilindrus
Produkto gamintojas – Korėjos bendrovė Dymco
Naujos konstrukcijos vienos ritės su maža kiekvieno kanalo varža, užtikrina didelį našumą ir šiek tiek inercijos
Efektyvumo lygis 20-60 AG / cil reguliuojamas kalibrais

"Valtek" purkštukų blokas 1om, purkštukai Kaune, purkštukų montavimas, remontas

Valtek purkštukų blokas 1om
Paskirsto dujas į atskirus cilindrus
Produkto gamintojas Valtek bendrovė
Naujos konstrukcijos vienos ritės su maža kiekvieno kanalo varža, užtikrina didelį našumą ir šiek tiek inercijos
Efektyvumo lygis 20-60 AG / cil reguliuojamas kalibrais

Valdymo blokas

zenit-pro5

ECU
Sequential dujų įpurškimo sistema veikia realiu laiku
Bendradarbiavimas su įvairių rūšių dujų purkštukų kaip Matrix, Valtek aikštelė
Benzinas purkštukų “emuliatorius built-in”
Auto kalibracija
Autodiagnostikos sistema gali aptikti netinkamo darbo LPG elementus montavimas

 

Slėgio daviklis

Slėgio daviklis, dujų įranga, dujų slėgio daviklis

Slėgio daviklis AA-612 leidžia įvertinti slėgių skirtumą iki 5 barų. Tai galima pritaikyti prie nuolat ir turbo varikliams.

Jungiklis

Jungiklis

Nėra didelis ir lengvai įdiegiamas
Pilnas dujų kiekio bake parodymas

Kiti priedai

Priedai, dujų sistemų priedai, dujų įrangos priedai

Temperatūros jutikliai su kištukais, saugikliai, dujų jungtys ir spaudžiamos movos, užsegami komponentai, dujų vamzdžiai ir sankaba juostose.

Elektroniniai vožtuvai

Solenoidai

Solenoidas benzino

Solenoidas benzino

Dujų solenoidas "Tomasetto"

Dujų solenoidas “Tomasetto”

Dujų solenoidas "Emer"

Dujų solenoidas “Emer”

Atsarginės dalys ir komponentai

Solenoido ritė "Tomasetto"

Solenoido ritė “Tomasetto”

 

Dujų solenoido ritė "LOVATO"

Dujų solenoido ritė “LOVATO”

Dujų filtras "BRC"

Dujų filtras “BRC”

Dujų filtras "Landi"

Dujų filtras “Landi”

Remonto detalės "Landi Renzo"

Remonto detalės “Landi Renzo”

Dujų filtrai "Lovato"

Dujų filtrai “Lovato”

Dujų filtrai "Marini"

Dujų filtrai “Marini”

Dujų filtrai "Med"

Dujų filtrai “Med”

Dujų filtrai "Tomasetto"

Dujų filtrai “Tomasetto”

Dujų filtrai "Valtek", "Emer"

Dujų filtrai “Valtek”, “Emer”

Filtras "Komanda"

Filtras “Komanda”